İş Yeri Eğitimi
Son Başvuru Tarihi: 12-22 Şubat 2024
Eğitim Tarih Aralığı: 26 Şubat – 07 Harizan 2024
İşletmede Mesleki Eğitim için doldurulan formlar son başvuru tarihine kadar staj komisyonu başkanına imzalatılıp teslim edilmelidir.
Başvuruda Teslim Edilmesi Gereken Evrakları
~
İşletmede Mesleki Eğitim Dersi’ne kayıt olmadan önce uygulama usul ve esaslarını mutlaka okuyunuz.
Başvuru ve Kabul Koşulları
- Öğrenciler, İşletmede Mesleki Eğitim yapacakları işyerlerini kendileri bulmakla yükümlüdür. Buna ek olarak Üniversite de çeşitli firma/kuruluşlarla protokol yapmış olabilir. Eğer öğrenci hali hazırda protokol yapılmış kurumlardan birini tercih edecekse, güncel işyeri/kuruluş listesi için bölüm Uygulamalı Eğitimler ve Staj Komisyonu ile iletişime geçmelidir.
- Öğrenci, hali hazırda protokol imzalanmış olan firma/kuruluşları tercih etmesi durumunda genel ağırlıklı not ortalamasının en az 2,00 olması, Bahar döneminde Devam zorunluluğu olan dersin olmaması ve (5i kapsamındaki dersler dışında) alttan 2 dersten fazla dersinin olmaması gerekmektedir.
- Öğrenci, İşletmede Mesleki Eğitim dersi başvurusu için akademik takvimde belirlenen ders kayıt haftasından 15 gün önce başvuru formunu doldurup transkripti ile birlikte Bölüm Uygulamalı Eğitimler ve Staj Komisyonuna müracat eder.
Formlar