İş Yeri Eğitimi

Son Başvuru Tarihi: 12-22 Şubat 2024

Eğitim Tarih Aralığı: 26 Şubat – 07 Harizan 2024

İşletmede Mesleki Eğitim için doldurulan formlar son başvuru tarihine kadar staj komisyonu başkanına imzalatılıp teslim edilmelidir.

Başvuruda Teslim Edilmesi Gereken Evrakları

~

İşletmede Mesleki Eğitim Dersi’ne kayıt olmadan önce uygulama usul ve esaslarını mutlaka okuyunuz.

Başvuru ve Kabul Koşulları

  1. Öğrenciler, İşletmede Mesleki Eğitim yapacakları işyerlerini kendileri bulmakla yükümlüdür. Buna ek olarak Üniversite de çeşitli firma/kuruluşlarla protokol yapmış olabilir. Eğer öğrenci hali hazırda protokol yapılmış kurumlardan birini tercih edecekse, güncel işyeri/kuruluş listesi için bölüm Uygulamalı Eğitimler ve Staj Komisyonu ile iletişime geçmelidir.
  2. Öğrenci, hali hazırda protokol imzalanmış olan firma/kuruluşları tercih etmesi durumunda genel ağırlıklı not ortalamasının en az 2,00 olması, Bahar döneminde Devam zorunluluğu olan dersin olmaması ve (5i kapsamındaki dersler dışında) alttan 2 dersten fazla dersinin olmaması gerekmektedir.
  3. Öğrenci, İşletmede Mesleki Eğitim dersi başvurusu için akademik takvimde belirlenen ders kayıt haftasından 15 gün önce başvuru formunu doldurup transkripti ile birlikte Bölüm Uygulamalı Eğitimler ve Staj Komisyonuna müracat eder.

Formlar

Öğrenci Destek Hattı